ONLINE EĞİTİM
ÖĞRENCİ GİRİŞİ

ONLINE İŞLEMLER VE EĞİTİM İÇİN
SİSTEME KAYITLI TC KİMLİK
NUMARANIZ İLE GİRİŞ YAPIN

HAKKIMIZDA

Konya Genç Vizyon Başarı Kurslan'nda diğer önemli bir nokta "memnuniyettir. Adayların/Öğrencilerin ve hocaların kurumumuzdan memnun kalması için her türlü imkan seferber edilir. Memnuniyetsizliğe yol açan durumlar hemen tespit edilir ve gerekli düzenlemeler buna göre yapılır. Konya Genç Vizyon Başarı Kursları memnuniyette sınır tanımaz. Belki de Konya Genç Vizyon Kursları'nı diğer kurumlardan ayıran en önemli özellik, sadece zeki adayların/öğrencilerin ve başarılıların değil tüm adayların/öğrencilerin başarıya ulaşmasını ilke edinmesidir. Kurslarımızın sadece birkaç aday/öğrenciye iyi bir iş/pozisyon kazandırmayı hedeflemek yerine her aday/öğrenciyi hedefine ulaşmasını amaçlar. Bizim için başarının ölçüsü, mutlu bir gelecek için çalışan insanların amaçlarına ulaşmasını sağlamak.

VİZYONUMUZ

Toplam kalite Vizyon Kurslarının temel anlayışıdır. Toplam kalitede hedef, kurumun her aşamasının kalite prensibi göz önünde tutularak yapılandırılmasıdır. Kullanılan malzemeden, çalıştırılan personele kadar her şeyde ve her aşamada kalite göze çarpar. Kalite denetimimiz düzenli olarak ölçme değerlendirme birimi tarafından yapılır ve bu aşamada adayların/öğrencilerin ve hocalarının görüşlerine de sık sık başvurulur. Toplam kalite ile yola çıkan kurumumuz bu kaliteyi öğrencilere de yansıtacak ve ortaya kaliteli bir aday/öğrenci kitlesi çıkacaktır.

Neden Genç Vizyon Akademi?

Çünkü Genç Vizyon Akademi, değişen dünyaya ayak uydurabilen, yeniliklere açık olan, bilgiyi sınav için değil hayat için öğrenen, sadece bilgi yığını olmayıp bildiklerini hayata aktarabilen. Soran, sorgulayan, eleştiren seven, sevilen, Her zaman alan değil aynı zamanda vermesini de bilen, kısacası topluma rehber olacak başarılı bireyler yetiştirmek...